11 Mayıs 2017 Perşembe

Gelişmek İsteyen Şirketlerin Yapması Gereken


şirketlerin gelişim


    Gün geçtikçe yapay zeka hayatımıza daha çok giriyor. Asırlar içerisinde meydana gelen icatlar ve gelişimler bir çita hızı kazanmış gibi eskiye nazaran kat kat hızlı ilerliyor, teknoloji de gelişim bombardımanı yaşanıyor.
                Günümüzde nesnelerin interneti, Endüstri 4.0 ve Yapay Zeka alanlarında meydana gelen gelişmeler bu savaş içerisinde teknolojiye ayak uyduran şirketlerin ayakta duracağını gösteriyor. Çünkü popülasyonun gelişmesi daha çok madde ihtiyacını doğururken diğer bir yandan sosyal medya, telefon, oyun gibi şeylerle vakit geçiren insanlar tembelleşti bu ise kendi çalışan fabrikalar, makineler, kendi giden araçlar gibi hayatımızı bir anlamda kolaylaştıracak ihtiyaçlar doğdu.
                Peki Yapay Zeka bu kadar ilerlerken, dünyanın en iyi firmaları yatırımlarını bu konu üzerinde yaparken bizler bundan uzak mı  durmalıyız ?
                Asıl konumuza Yapay Zekanın günümüze etkisine gelecek olursak, makinelerin ve fabrikaların zeki hale gelmesi haricinde yapay zeka markanızı nasıl daha iyi yerlere getirebilir.

     İçeriğinizi En iyi Hale Getirin


                Yapay Zeka kullanılarak meydana getirilen pazarlama robotu ile birlikte, tüketicilerinize en hızlı şekilde ulaşabilir. Bunu sadece sosyal medya kullanıcılarının hangi konular üzerinde araştırdığını analiz ederek ve onlara sizin ürününüzü satmaya çalışarak yapabilir.
Boomtrain olarak adlandırılan bot sizin müşterilerinize kolayca ulaşmanızı sağlayabilir.

Şirket Bilgilerinizi Derleyin


                İş kurmanın ve işi yürütmenin en sıkıcı hallerinden birisi milyonlarca datayı derlemektir. Fakat artık buna gerek yok, Yapay zeka robotu ile artık bu da kolay.

Vaktinizi Koruyun


                Sizler ürününüzü daha iyi hale getirirken, müşterilere ulaşma işini robota bırakın ve zaman kazanın.

                Bunlar şirketinizi yönetirken sizlere zaman kazandıracak sadece birkaç yöntemdir. Yapay zeka bunun daha fazlasını yapıyor. Fabrikanızı teknolojiden mahrum etmeyin ve büyümeye geçin. Günümüzde öyle bir hal aldı ki, Facebook sahibi çıkıp akıllı telefonların yerini farklı şeylerin alacağını söylüyor, bir çok firma sürücüsüz giden araç üzerinde çalışıyor. Teknoloji ile bağını koparmayan devletler büyüyor, yeni pasta şekilleri üretmek yeri her yıl yeni çipler yapıyor, yeni ürün çıkarıyor ve geliştiriyor. Unutmamak gerek ki bugün süper güç olan şirketler bir gün küçük şirketlerdi
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

YAZAR HAKKINDA

0 yorum: